,

Adidas Güneş Gözlüğü

Adidas, spor denilince akla gelen hatırı sayılır önemli markalardan biri. Adidas a426 00 6055 güneş gözlüğü de bu markanın sayılı güçlü ürünlerinden biri. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile artan koşu, yelken, bisiklet  gibi sporlarda tercih ediliyor.

İddialı Kasa

Adidas a426 00 6055 güneş gözlüğü modelinin kasası oldukça sağlam ve sert görünümlü. Kaplaması sayesinde bir dokusu var. Siyah ve mat bir kasa. Burun bağlantı kısmı biraz geniş bu da modeli sert ve cesur kılıyor. Sapları kalından inceye doğru gidiyor. Özellikle spor yaparken göze yan taraftan giren istenmeyen güneş ışınları kalın saplar sayesinde kesiliyor. Ayarlanabilir burunluklar modeli ayrıcalıklı kılıyor. Genelde bu tarz gözlüklerde burun ayarları yok ancak Adidas’ın kimi modellerinde uyguladığı ayarlı burun plaketleri büyük ilgi görüyor. Model büyük yüzlüler için oldukça ideal.

Aynalı Camlar

Adidas a426 00 6055 güneş gözlüğü modelinde en çok dikkat çeken kısım kuşkusuz aynalı camlar. Kırmızı ve turuncu tonlarında olan camlar UV korumalı. Aynalı olması özellikle güneşli havalarda güneş ışınlarının geri yansıması noktasında görevini yerine getiriyor. Gözlerinin dışarıdan görünmesini istemeyenler için oldukça iyi bir seçim.

Fiyat Aralığı

Marka bilinirliğini göz önüne aldığınızda Adidas a426 00 6055 güneş gözlüğü modelinin fiyatı oldukça uygun. Ürün satın almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer yolunuz Marmaris’e düşerse mağazamıza da mutlaka bekleriz.

Diğer modeller için sitemizde ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.