,

Ana Hickmann Bayan Güneş Gözlüğü

1.18’lik bacak boyu ile dünyanın en uzun bacaklı mankeni olarak Guiness rekorlar kitabına giren Ana Hickmann’ın adını taşıyan gözlük markası birbirinden şık ve etkileyici tasarımlar ile gözlük meraklılarının dikkatini çekiyor. İşte markanın Ana-Hickmann-AH3128-02C bayan güneş gözlüğü modeli.

Dikkat Çekici Dizayn

Gümüş renkli yuvarlak kasa oversized dediğimiz modeller arasında yani yüzümüze biraz büyük. Son senelerin özellikle dikdörtgen modellerde görmeye alıştığımız oversized gözlükleri Ana-Hickmann-AH3128-02C modelinde yuvarlak olarak karşımıza çıkıyor. Kasa metal, ince, çift köprülü. Çift köprülü gözlüklere önyargılı olanlar için belirtelim. Çift köprünün aşağıya doğru eğimli olması yumuşak ve farklı bir hava katıyor. Sapları oldukça ince, yazın taşıması kolay. Sapta bulunan mavi küçük boncuk dekoru sap kısmına ufak bir hareket katıyor.

Degrade Camlar

Camlar şeffaf ve degrade. Yani bu senenin modası. Ana-Hickmann-AH3128-02C modelinde mavi ve bordo o kadar güzel bir tonda cama işlenmiş ki, renk değişimi belli belirsiz bir şekilde göze çarpıyor. Her iki renk de oldukça açık tonda, dolayısıyla rahatsız etmiyor.

Fiyat Aralığı

Ürün segment olarak lüks segmentte bir ürün. Bizdeki fiyatı ise 499TL. Bu modeli aşağıdaki n11 linkinden satın alabilirsiniz.

Eğer yolunuz Marmaris’e düşerse mağazamıza da mutlaka bekleriz.

Diğer modeller için sitemizde ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Bu Ürünü Satın Almak İstiyorum