,

Aston Martin Bayan Güneş Gözlüğü

Aslında blog yazılarımızın çoğunda değinmiştik. Özellikle son yıllarda trend ünlü, bilinen markalardan yavaş yavaş daha farklı ve sıradışı model ve markalara gidiyor. Biraz daha butik ürünler ön plana çıkıyor. Bu modeller çoğu zaman meraklılar tarafından önceden keşfediliyor. Aston Martin Bayan Güneş Gözlüğü 16229 C5 modeli de bu mantıkla yola çıkılmış bir model. Bu tarz aslında neredeyse son 3 yıldır moda, sıkı gözlük meraklıları başka markalarda kullanıyor. Bu sene ise artık tamamen keşfedilmiş durumda, birçok markanın bu tarz gözlüklerine rastlamak mümkün.

Yaz Gözlüğü

Aslında Aston Martin Bayan Güneş Gözlüğü 16229 C5 modeli tam da bu başlığa uygun bir model. Bizim bir çok bloğumuzda kullandığımız “yaz gözlüğü” tanımı için gereken herşey var. Modelin kasası oldukça ilginç. Tam yuvarlak olarak tabir ettiğimiz kasanın üst kısmından bir parçası alınmış gibi. Bu kasayı sıradan bir yuvarlak olmaktan kurtarıyor. Bu arada kasa oldukça ince bu da sıcak yaz aylarında zaten bunaldığımız birçok şey varken, ağır gözlük derdinden bizi kurtarıyor. Modelin sapları ise neredeyse yok gibi.

Renkli Camlar

Kendinizi deniz kenarında yada çok eğlenceli bir sahil partisinde veya gün batımını izlerken hayal edebilirsiniz. Aston Martin Bayan Güneş Gözlüğü 16229 C5 modeli ile dünyayı pespembe görmek artık mümkün. Şeffaf camlar ve pembe renk sizi adeta sürekli mutlu bir hale sokuyor.

Fiyat Aralığı

Marka bilinirliğini göz önüne aldığınızda modelin fiyatı oldukça uygun. Ürün satın almak isterseniz aşağıdaki n11 linkinden satın alabilirsiniz.

Eğer yolunuz Marmaris’e düşerse mağazamıza da mutlaka bekleriz.İyi alışverişler dileriz.

Bu Modeli Satın Almak İstiyorum