,

Etnia Barcelona Born Sun GDBK – Seksi Çok Net!

Son zamanlarda beğendiğimiz ender gözlüklerden biri. Sanki güneşin tüm ateşi onun üzerindeymiş gibi. Kesinlikle gözlük meraklıların tercih edeceği bir model. Özellikle de dikkat çekmek isteyen gözlük meraklılarının.

Hafif Metal Kasa

Etnia Barcelona Born Sun GDBK modelinin camları mineral olmasına rağmen ince metalden yapılan kasa oldukça hafif. Siyah yuvarlak çerçeve ince bir burunluk ve bir çift köprü ile detaylandırılmış. Çerçevede altın sarısı hakim. Siyah renk ayrıca saplarda dekoratif bir işleme olarak yeniden karşımıza çıkıyor. Sapların uçları ise sarı ve siyahtan oluşan bir ufak tasarımla son buluyor.

Camlar

Sanırım artık bizi takip eden herkes Etnia Barcelona’nın cam kalitesini biliyor. Yine de hatırlatalım. Birçok güneş gözlüğünün camları organik yani bir nevi plastik iken, Etnia Barcelona’nın camları mineral. Yani görme kalitesi bir başka deyişle ABBE değeri çok yüksek. Bu yüzden görüntü çok net. Yüksek UV koruması var. Camlar su tutmuyor, kırılmalara ve çizilmeler karşı çok dayanıklı, iç taraftan 3 kat anti refle kaplama ile kaplı ve aynı zamanda photocromic. Yani hem dikkat çeken bir gözlüğüm olsun hem de camları gözümü gerçek anlamda korusun diyorsanız Etnia Barcelona Born Sun GDBK modelini mutlaka ama mutlaka deneyin.

Fiyat Aralığı

Ürünün fiyatı çeşitlilik gösteriyor ancak genel olarak 1000 TL’nin biraz üstünde. Cam özellikleri göz önüne alındığında ve her sene yenisi ile değiştirmek zorunda kalınan moda markaları ile kıyasladığınızda aslında çok ta göze batmıyor. Bizden size minik bir tavsiye, eğer farklı, dikkat çekici gözlükler kullanmayı seviyorsanız Etnia Barcelona Born Sun GDBK modelini mutlaka deneyin, denemeden gözlük almayın. Bu modeli mağazamızda bulabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın. Görüşmek üzere.