• ETNIA BARCELONA

    Etnia Barcelona gözlüklerini Marmaris’te Aladağ Optik’te bulabilirsiniz.

Etnia Barcelona Logo

Son yılların en dikkat çeken ve bizce özel ürünlerinden biri “Etnia Barcelona”. Markanın önem verdiği, “olmazsa olmaz” dediği noktalar var. Bunlardan ilki renk skalası. Etnia “herkesin kendini ifade edeceği renkler vardır” mantığından yola çıkarak gözlük meraklılarına çok geniş bir yelpazede renk seçeneği sunuyor. Burada önemli olansa bu renklerin heyecan verici ve parlak olması. Kimi çerçevelerde kullandığı renkler sizi karşıdan görene adeta enerji veriyor. Ana tonların yanı sıra ara tonlarda da ürünlerin bulunması, gözlük meraklılarının o anki durumlarını ilk anda ifade edebilmeleri açısından önemli.

RAHATLIK

Rengin yanı sıra markanın üzerinde durduğu bir diğer nokta konfor. Kazanmış oldukları tecrübe yüzünüze oturan gözlüğün özellikle burun ve kulak arkasında size rahatsızlık vermemesini sağlıyor.
Aladag Optik at Marmaris Mugla sells Etnia Barcelona Eyewear
Aladag Optik at Marmaris Mugla sells Etnia Barcelona Eyewear

YENİLİK

Markanın bir diğer farkı güneş gözlüklerinde ortaya çıkıyor. Etnia Barcelona güneş gözlüklerinde kullanılan camlar mineral,yani ABBE değeri en yüksek camlar. Mineral camlar sayesinde görüntü hiç alışmadığınız kadar net. Gözlüğü taktığınız anda hemen değişikliği fark ediyorsunuz. Renkleri her zamankinden daha canlı ve keskin hatlarla görüyorsunuz. Camların bir diğer özelliği ise photocromic, yani güneşte kararan camlar olması. Optik camlarda bulunan bu özellik Etnia’nın güneş camlarında neredeyse standart. Güneş gözlüğü ile dışarı çıktığınız andan itibaren camlarınız kararmaya başlıyor. Bu durum da beraberinde eşsiz bir konfor getiriyor.

ÖZEL TASARLANDI & ÜRETİLDİ

Belki birçok markanın altına yazılan bu tarz cümleler ilk etapta tüketiciyi cezp etmek için yazılmış görünebilir. Aladağ Optik’in bu markayı seçmiş olmasının sebebi ise bu yazılanlarla, yüzünüze gözlüğü taktığınız zaman hissedeceğiniz duyguların örtüşeceğine olan inancıdır.

Aladag Optik at Marmaris Mugla sells Etnia Barcelona Eyewear
Aladag Optik at Marmaris Mugla sells Etnia Barcelona Eyewear

ALADAĞ OPTİK’E BEKLİYORUZ

Deniz kenarında yapacağınız keyifli bir yürüyüş sonrası mağazamıza uğrayıp bir kahve ya da soğuk bir şeyler yudumlarken Etnia Barcelona ile tanışabilir ve bu tecrübeyi çevrenize aktarabilirsiniz. Ne dersiniz ? En kısa zamanda görüşmek üzere…

Eshoreditch-hvrd-2TNIA BARCELONA SHOREDITCH HVRD

1239TL    749TL

ETNIA BARCELONA MONTAUK HVBL

1329TL    749TL

hvto-2ETNIA BARCELONA X-BERG HVTO

1239TL    749TL

montauk-derd-1ETNIA BARCELONA MONTAUK DERD

1239TL    749TL

shoreditch-bkhv-1ETNIA BARCELONA SHOREDITCH BKHV

1249TL    769TL

hvrd-1ETNIA BARCELONA SHOREDITCH HVRD

1449TL    789TL